معرفی بازی Zombie Gunship

معرفی بازی Zombie Gunship

  • نویسنده : احمد رضا سلطانی

معرفی و داستان

معرفی بازی Zombie Gunship
  • Zombie Gunship
  • نام بازی : معرفی بازی Zombie Gunship
  • ژانر : اکشن
  • شرکت سازنده : Flare games
  • دستگاه ها : Android، ios
  • سال ساخت : 2017

3.0

 Zombie Gunship Survivalیه بازی جدید، سرگرم کننده و اعتیاداور تو سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی Flare-games که به صورت رایگان برای دستگاه های android وIOS ساخته شده. تو بازی شما از نمای بالا باید به سمت زامبی ها شلیک کنید و با از بین بردن اونها راهو برای پیشروی شخصیت ها باز کنید، شما تو یه نمای خاکستری اول شخص ، کنترل یک هواپیمای جنگنده AC-130 رو برای کمک به نیروهای نظامی ، در مقابل حجم انبوهی از زامبی ها رو در اختیار دارید! بازی ترکیبی از حمله های هوا به زمین همراه نیروهای زمینی آر‌پی جی زن و سلاح های تهاجمی سبک تره ، که استراتژی لازمو برای مقابله و دفاع در مقابل زامبی های بی رحم رو به شما می ده! بازی از ده ها مرحله مختلف تشکیل شده ، مثلا شخصیت ها از مکان های مشخص شده باید حرکت کنن تا به مقصد برسند که هر دو برروی نقشه مشخصه و این شماید که برای پیشروی باید به اونها کمک کنید و با شلیک های پشت سر هم پایگاه ها و تجهیزات دشمن رو نابود کنید و زامبی هایی که به سمت کارکترها نزدیک می شون رو یکی یکی راحت کنید!

خارج از مبارزات، شما توانایی ارتقا، گسترش پایگاه و به دست آوردن سلاح های جدید برای سربازا و هواپیمای جنگندتون برای مقابله بهتر با زامبی ها را دارید، پایگاه ارتقا یافته ضریب امنیت رو برای بازماندها و ساختمان های مفید دیگه مثل آشیانه ‌هواپیما رو دو برابر می کنه!

البته یه ایرادی هم که میشه به بازی گرفت اینه که برای اجرا همیشه به اینترنت احتیاج داره ولی خوب این کم کم داره بین بازی هایی جدید عادی میشه

 این بازی تو مدت زمان کم، تونسته امتیاز های خوبی از مارگت ها و سایت های معتبر مختلف کسب کنه ، اگر از علاقه مندای بازیهای اکشن هستید ما این بازی رو بخاطر طراحی جالب و متفاوت از بازیهای مشابه ، صداگذاری هیجان اور کنار گیم پلی اعتیاداورش به شما پیشنهاد می کنیم .

ویدئو رسمی

تصاویر

  • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات

cheap Mu Legend Zen

I was thinking if after work we could grab a cup of coffee cheap Mu Legend Zen https://www.indian-motorcycles.com/forum/general-discussion/mu-legend-abundant-pve-in-addition-to-pvp-subject-material-full-nature-customizations/

علیرضا غلامی

الان میرم بازی کنم

علیرضا غلامی

با اینکه هکش کردم ولی چنگی به دل نمیزنه

آرمان قربان اشرفی

قبلا بازی کردم . اوایل کند پیش میره ولی کم کم جذاب تر میشه . در کل بدک نیست !

یاسمین روحی

به ظاهر بازی قشنگی میاد

ابوالفضل باقریه

من اینو بازی کردم حیف حجم اینترنت

حمید رئوف اظهاری

امسال از زامبی ها خسته شدم